INTERIÉROVÉ BARVY ADICOLOR
Modřanská 283/80
147 00 Praha 4 - Modřany
volejte:       775 612 527, 774 867 949
Odkaz:     www.adicolor.cz
          www.alphadecor.cz

 

Uvažujete jak zkrášlit svůj byt, pokoj, kuchyň, nebo celý dům.

Jeden z největších Italských výrobců interiérových barev a stěrek Adicolor přichází na Český trh. Velký výběr italských interiérových barev a stěrek umožní zkrášlit interiér nejen bytu, domu ale i dokonce restaurace, hotely, zámky. Co přinese individualitu a originálnost čeho se dotkne štětec s naší barvou. Pro inspiraci malování pokojů si vyberete vhodné odstíny barev. Interiérové barvy na zeď firmy Adicolor jsou světově uznávané výrobky. Práci s interiérovými barvami Adicolor zvládne nejen profesionál ale i prostý občan nebo obyčejná kuchařka.
V současné době malíři pokojů se setkávají s tím, že cíle navržené architekty a designéry jsou dost náročné. Bud´ to známy nám z dob antičnosti Benátský štuk a nebo efekt Římských obkladů, travertin, je to styl, a jsou to věci které patří do klasického interiéru. Imitace betonu a metalické efekty to jsou trendy současnosti.

Materiály Adicoloru jsou natolik všestranné, že zákazník určitě najde něco pro sebe.

Chceme, aby Vaše stěny mohly mluvit, proto fascinující svět barev ADICOLOR představuje nabídku vlastní škály Linie s názvem Sny, která nabízí efektivní řešení umožňující obohatit každý interier konečnými úpravami vysoké estetické hodnoty při naprostém zachování funkčnosti. ADICOLOR je dnes avantgardním tvůrcem nejnovějších dekorativních produktů schopných probouzet emoce, tvůrcem produktů určených všem těm, kteří chtějí učinit jedinečným prostředí, jež je obklopuje.
Říká se, že slova učí, ale příklady táhnou. Můžeme Vám tu o nejrůznějších barvách psát elaboráty anebo básně, nic z toho však skutečné působení barev v interiéru nedokáže vyjádřit dokonale. Určitou představu o tom, jak kombinace barev působí v interiéru, umožňuje naše prezentace výrobků. V naší prodejně naleznete širokou škálu ukázek, tu příklady benátského štuku (Venexian Faux, Mizaar), imitace porézního mramoru (Travertinus), moderní metalické barvy (série Shadé), barvy se strukturou křemičitého písku (Sandé) a mnohé další. Zatoužíte vidět barvy na vlastní oči. V takovém případě Vaše touhy rádi vyléčíme v naší ordinaci, kde můžete přímo na stěnách i ve vzornících vidět nejrůznější barvy na vlastní oči. Jsou tak živé, že si na ně budete chtít sáhnout! Návštěva ordinace je zdarma, ideálně po předchozí telefonické objednávce. Nechte se inspirovat barvami společnosti Adicolor, konečně se dozvíte, jak chcete proměnit svůj interiér.

INTERIÉROVÉ BARVY - naše produkce:

 • fasádní, interiérové dekorační barvy
 • benátské štuky
 • potřeby pro malíře
 • nanášení dekorační vnitřní omítky
 • instalace dekoračních obkladů
 • malování pokojů a bytu
 • nanášení fotofresek (reprodukce známých obrazů na zdech)
 • dekorativní malby na zeď
 •  

  Všechny námi prodávané a používané dekorační omítky splňují veškeré ekologické, estetické a stavební normy. Používáme nejkvalitnější materiály Adicolor.

   

  interiérové barvy