KUCHYŇSKÉ LINKY NA MÍRU

NatAlex Interiéry

volejte:       728 185 822

Odkaz:     www.natalexinteriery.cz
Individualita – to není jen slovo – je to touha vyniknout na pozadí mas, touha po sebevyjádření. Každý z nás se snaží být jiný ve velkém stylu, oblečení, parfémy, vlasy, nábytek. Pohodlný nábytek na zakázku - to není luxus, ale jen normální touha bydlet v harmonii podle svých představ.
Navrhujeme interiér na zakázu a zajistíme jej realizaci, vyrábíme nábytek na míru ( kuchyňské linky, vestavěné a šatní skříně, dětské i obývací pokoje, ložnice ... ), dodáváme doplňky ( žaluzie, rolety, markýzy, bytové i potahové látky, tapety ... ).

Nevíte si rady s tím, jak uspořádat váš byt, dům, kancelář nebo obchod? Nemáte dostatek času na sladění všech prací spojených s renovací vašeho domova – obraťte se na nás. Naše společnost se snaží Vám, zákazníkům, vyjít maximálně vstříc, a proto při realizaci kompletních interiérů bytů a domů a při rekonstrukci bytových jader zajišťují naši vlastní projektanti kompletní servis. Zkušený bytový projektant vám s radostí pomůže.

Kuchyňský nábytek – to je rámování vašeho domova. A to musí být příjemné na pohled a vřelé k vašemu srdci.
Při výběru kuchyní si pamatujte, že tady je velmi zvláštní atmosféra, což znamená, že nábytek vyžaduje zvláštní pozornost. Jedním z důležitých kritérií při charakterizaci dobrého vaření je pracovní plocha.
Široký sortiment kuchyňských dvířek nám umožní vyrobit kuchyň v jakémkoliv stylu Od klasických až po moderní. Můžete si vybrat z 400 druhů kuchyňských dvířek různých barev, tvarů a materiálů.

Funkčnost v kombinaci s vynikajícím výkonem.
Všechno bude po ruce, protože každý detail ve vaší kuchyni bude udělán speciálně pro vaše pohodlí diky široké škále doplňků.

Kuchyňské linky na míru – to je vaše příležitost vytvořit originální unikátní interiér.

Šatny ( vestavěné a šatní skříně ) v poslední době jsou stále oblíbenější. Je to místnost kde důležitý je nejen úložný prostor, nejsou to jen police, drátěné koše a další vybavení pro šatny. Pokud chcete navodit tu správnou atmosféru, měli byste vybírat šatny hned podle několika faktorů, jako je určení šatníku, barevné sladění šatní skříně s místností, použití kvalitních materiálů a kování šatny nebo také estetickou stránku, kterou má šatna plnit. My vám pomůžeme vybrat ty správné doplňky a uspořádání, které bude šito na míru vašemu prostoru.

Postele, komody, noční stolky, skříně ……. Můžete si vybrat z velkého množství barevných kombinací, které vhodně sladíme s ostatními částmi interiéru. Nábytek vyrobíme na míru, zcela individuálně dle vašich představ a prostorových možností. Získáte tak atraktivní design, osobitý styl řešení a vyplníte ložnicový prostor nábytkem, který bude nejen účelně sloužit, ale především se vám bude líbit.

Výroba nábytku nekončí jen skříní nebo kuchyní. Koupelny, pracovny a kanceláře, sklepní místnosti - to vše vyžaduje dobře promyšlené úložné prostory s krásným designem.

NIC NENÍ PRO NÁS PROBLÉM


VÝROBA:

  • kuchyňské linky a nábytek
  • skříně ( vestavěné i šatní )
  • dětské i obývací pokoje
  • ložnice
  • koupelnový nábytek
  •  

    kuchyňské linky na míru