Plastová okna přesně na míru

Vyberte si V naší nabídce plastových oken od základních oken pro panelové domy či chaty, po plastová okna s komfortními doplňky, jako integrované žaluzie, hliníkové opláštění, vnitřní strana s dřevěným obložením a jiné.Plastová okna od naší společnosti nejsou jen užitkovým produktem, ale zejména designovou záležitostí. u Plastových oken dbáme na jemnosti v detailech a kvalitu provedení od výroby až po montáž.

plastová okna Praha

Vysoká tepelná ochrana plastových oken snižuje náklady na vytápění v zimě a v létě naopak brání přehřívání prostoru. Námi dodávaná plastová okna se vyznačují speciálním zasklením s tepelnou ochranou a vysokými hodnotami izolace rámů. Pomocí speciálních skel je možné kombinovat tepelnou ochranu a ochranu proti slunci. Příliš mnoho slunečního světla a venkovní teploty se filtruje a reflektuje. Pro individuální regulaci průchodu světla a energie doporučujeme žaluzii. Příliš mnoho slunečního světla a venkovní teploty se multifunkční s integrovanou žaluzií jako ochrana proti slunci.

Plastová okna jsou vyráběna podle specifických požadavků zákazníků. Plastová okna jsou vyrobena z pěti až sedmi komorových plastových profilů. Profily jsou vyráběny vytlačováním z modifikovaného houževnatého PVC stabilizovaného vůči UV záření a povětrnostním vlivům a splňují požadavky profilové třídy A. Podle statických požadavků a předpokládané větrné zátěže jsou plastové profily uvnitř vyztuženy ocelovými pozinkovanými profily. Plastová okna jsou nabízena v širokém výběru tvarů, barev a desénů, mají vysokou pevnost a pružnost, tvarovou a barevnou stálost, odolnost vůči povětrnostním vlivům a agresivnímu prostředí, mají výborné izolační vlastnosti, minimální nároky na ošetřování a údržbu a dlouhou životnost.