KR Autosklo - služby:

 • mobilní výměna autoskla
 • expresní výměna autoskel
 • montáž lepeného skla
 • montáž skla do gumového rámečku
 • prodej autoskel a příslušenství
 • vyřízení pojistných událostí
 • prodej autodoplňků
 • mytí vozidel a čištění klimatizace
 •  

  VÝMĚNA ČELNÍHO OKNA

  Výměna čelního okna z připojištění, nebo z nahlášené pojistné události zcela ZDARMA a bez jakékoliv spoluúčasti klienta, včetně kompletního nahlášení pojistné události na danou pojišťovnu za klienta. Klienta provedeme kompletní službu od A – Z - nahlášení, prohlídka poškození, pořízení fotodokumentace, následná oprava.

  SMLUVNÍ SERVIS POJIŠŤOVEN

  Díky tomu, že jsme smluvním servisem pojišťoven, jsme schopni danou prohlídku vozidla a pořízení fotodokumentace provést sami a to i u klienta (v případě mobilního zasklívání), aniž by musel přijet na prohlídku technik dané pojišťovny.

  NÁHRADNÍ VŮZ ZDARMA

  Díky tomu, že jsme smluvním servisem pojišťoven, jsme schopni danou prohlídku vozidla a pořízení fotodokumentace provést sami a to i u klienta (v případě mobilního zasklívání), aniž by musel přijet na prohlídku technik dané pojišťovny.

  MOBILNÍ ZASKLÍVÁNÍ AUTOSKLA

  Mobilní zasklívání u klienta (ve firmě, doma, v dílně…) po Praze a okolí doprava ke klientovi ZDARMA. Při této službě nemusí klient s daným vozidlem vůbec nikam jezdit, ke klientovi zajedeme přímo na jím udanou adresu a provedeme veškeré úkony spojené s opravou. Výhodou je, že klient nemusí ztrácet čas s přistavením vozidla u nás ve firmě a s následným vyzvednutím po opravě. Zároveň má vozidlo stále na „očích“.

  PICK-UP SERVIS

  V případě, že není možné opravu z jakéhokoliv důvodu provést u klienta, vozidlo si vyzvedneme, zajedeme s ním do sídla naší firmy, kde provedeme opravu a následně klientovi vozidlo přivezeme. Tato služba je poskytována po Praze a okolí také zcela ZDARMA.

   

  BODOVÉ POŠKOZENÍ ČELNÍHO OKNA

  „Dojde-li na vozidle při provozu k tzv. bodovému poškození čelního okna je vždy důležité co nejdříve navštívit autosklo servis, který se opravou scelování bodového poškození zabývá. Při odkladu s opravu se často stává, že dochází k zanesení vzniklého bodu poškození čelního okna např. od prachu a deště při stírání stěrači a v tomto důsledku je pak oprava komplikovanější, protože materiál, který se používá k vyplnění vzniklého poškození nemá dostatečnou průchodnost a tím nemusí být výsledný efekt opravy stoprocentní. Nemůže-li klient v co nejkratší době navštívit autosklo servis, doporučujeme, aby alespoň vzniklé bodové poškození v bodě úderu přelepili malým kouskem průhledné samolepicí pásky a tím zabránili přístupu nečistoty do případné opravy.“

   

   

  autoservis Praha 9