Interiérové, fasádní barvy na zeď

DECOR ITALIA nabízí inovativní materiály té nejvyšší kvality. Náš sortiment byl vybrán po dlouholetých pracovních zkušenostech v Itálii a je určen POUZE PRO PROFESIONÁLY.

Vstupujeme na český trh s nabídkou těch nejkvalitnějších italských dekorativních a malířských materiálů vybraných po dlouholetých pracovních zkušenostech na území Milána, Gardy, Lecca, Benátek a řady dalších.
Decor Italia představuje symbiózu mezi italskými dekoratéry a českými profesionály znajícími obchodní a dekorativní prostředí. Tato spolupráce vznikla ze 2 hlavních důvodů – prvním je přenést italskou praxi a znalost produktů k českým dekoratérům, druhým je poskytnout zdarma stálé služby a obchodní podporu jako dodávku produktů, obchodní poradenství týkající se cenových kalkulací, technických parametrů, výpomoc při zpracovávání nabídek klientům, asistenční služba při výběru vhodného aplikačního cyklu pro konkrétní objekt.

V naší prodejně může nakupovat pouze ten, kdo má své IČO. Hlavními důvody jsou:

  • Vaši klienti by neměli znát přesnou cenu použitých materiálů. Tím dodáte svému řemeslu více profesionality.
  • Naše materiály jsou vysoce profesionální a je nutno s nimi umět dobře pracovat. Tím zaručíme že kvalita našeho materiálu zůstane na požadované úrovni.
  • Ceníky vybraných produktů Vám rádi na vyžádání zašleme emailem nebo sdělíme telefonicky.

         
    barvy na zed   barvy na zed