Dekorační a čalounické látky

Zabýváme se komplexním designem interiéru a rovněž výzdobou oken, jakožto velmi důležité součástí interiéru, neboť právě okenní záclony přispívají zásadním dílem do celkového pocitu útulnosti v domě či bytě. Také můžeme nabídnout širokou škálu textilních výrobků pro hotely, restaurace a jiné veřejnosti přístupné prostory. Tyto nehořlavé látky TREVIRA CS, původně určené pro nebytové prostory, mají speciální složení a impregnace, které v kombinaci poskytují delší životnost a větší odolnost vůči žáru.

K dispozici je též velké množství jiných speciálních látek ( čalounické látky, potahové i dekorační ). Tyto látky jsou určeny pro venkovní použití, prozahradní nábytek, lodě, venkovská sídla a dalších podobné prostory.
Záclony a závěsy upravujeme v naší šicí dílně. Vyrábíme také římské rolety, japonské stěny, přehozy, povlečení, deky, polštáře a jiné předměty související s textilním designem.

Naši designéři nabízejí širokou škálu služeb v oblastech interiérový design, bytový design a poradenství ohledně bytových doplňků. Práce je obvykle koncipována následujícím způsobem:

  • Při první návštěvě ateliéru Interiérový design Praha se seznamujete s různými vzorky látek, projednáváte s designérem vámi vybrané (případně designérem doporučené) modely záclon, vybíráte garnyže, a je-li to nezbytné, domlouváte návštěvu předmětných prostor, ve kterých budou provedena odpovídající měření a zkoušky vybraných látek.
  • Z více důvodů je vhodné vidět vybrané látky přímo v interiéru, jehož úpravu zamýšlíte, zejména kvůli rozdílům v intenzitě světla, které výrazně ovlivňuje váš dojem z vybrané látky.
  • Po předběžném výpočtu celkového množství látky, potřebného k zamýšleným úpravám a sjednání ceny vámi vybraných modelů, připravíme pro Vás specifikaci objednávky látky a šití modelů. Veškeré specifikace vždy podléhají Vašemu schválení podpisem.
  • Následuje zálohová platba za objednávku. Po doručení látek následuje jejich úprava šitím v našem studiu Interiérový design Praha a instalace ve vašich prostorech.
  • čalounické látky Praha   čalounické látky Praha