Vestavěné skříně Praha

Stále větší modernizace bytů a jiných prostorů Vás nutí hledat praktičtější, levnější, ale především Vám "na míru šitý" způsob využití prostoru, kterým jsou vestavěné skříně.

Zvolte si svůj vlastní styl, zvolte vestavěnou skříň

Vyhovíme nejen Vašim praktickým požadavkům a designovým představám, ale i Vašim finančním možnostem. Vymyslíme pro Vás to nejvhodnější uspořádání Vaší vestavěné skříně, abyste využili každý centimetr daného prostoru, doporučíme vhodný materiál, který skvěle doladí Váš interiér, poradíme chytré doplňky, které Vám zjednoduší život.
To vše doplníme skvělými službami – osobním přístupem všech našich pracovníků, rychlými dodacími lhůtami, profesionální výrobou i montáží vestavěných skříní a vysokou kvalitou všech našich výrobků.

Šatní a vestavěné skříně

 • Vestavěné skříně se v dnešní době staly nedílnou součástí interiéru našich domovů. Jejich obliba stále stoupá. Šatní skříně již neslouží pouze jako strohý úložný prostor, protože nové materiály umožňují umístit vestavné skříně na jakékoli místo v bytě, kde se díky exkluzívnímu vnějšímu vzhledu mnohdy stávají dominantním „kusem nábytku“.
 • Užitnou hodnotu vestavěné skříně dotváří zejména důmyslné vnitřní vybavení - kombinace různých ergonomických „maličkostí“ - detailů, které umožní lepší manipulaci s věcmi do skříně umisťovanými. Vnitřní uspořádání vestavěných skříní je vždy možné uzpůsobit potřebám uživatele, samozřejmě s přihlédnutím ke konstrukčním možnostem materiálu, ze kterého bude šatní skříň zhotovena.

 • Name

  Email Address

  Message

  Chcete-li zabránit spamu zadejte prosím odpověď na tuto otázku:

  7 + 6 = ?