Koupelnový nábytek Praha

K tomu, aby koupelna působila harmonicky, čistě, uklizeně i zabydleně, slouží koupelnový nábytek. Ukládáme do něj toaletní a hygienické přípravky, ručníky, čistící prostředky a další a další potřebné věci, které do koupelny zkrátka patří.

Koupelnový nábytek vyrábíme v mnoha barvách, provedeních i rozměrech. Koupelnový nábytek se skládá z umyvadla a umyvadlové skříňky, zrcadla a vysoké skříňky, která může obsahovat koš na prádlo. Konstrukce skříněk a dalších prvků musí omezit působení vody v rizikových místech, zejména v řezných plochách. Všechny plochy musí být kryté, spojené klížením. Koupelnový nábytek je účelný a praktický, skříňky se vyrábíme v několika rozměrech, lze si tak pořídit skříňku téměř „na míru“ Vaší koupelně.
Díky námi vyráběném koupelnovém nábytku ze své koupelny tak můžete udělat harmonicky sladěný prostor.

Malá koupelna si žádá nábytek na míru!

Máte koupelnu atypických rozměrů, třeba se zkosenou stěnou - typickou pro půdní byty? Než abyste umístili koupelnový nábytek do bezprostřední blízkosti vany či sprchy, raději si nechte vyrobit skříňku přesně na míru! Kvalitní výrobce se pozná také podle toho, že dokáže nabídnout výrobu nábytku přesně na rozměry dodané zákazníkem. Problémem pro něj nebude ani vyrobit skříňku do koupelny s nejrůznějším atypickým zakřivením.

Nezávazná cenová kalkulace koupelnového nábytku na míru

 • Chcete-li znát orientační cenu koupelnového nábytku, která by odpovídala vašim požadavkům, stačí vyplnit několik základních informací v níže uvedeném formuláři a odeslat.
 • Na základě vašich podkladů vám zpracujeme návrh nábytku včetně předběžné cenové kalkulace. Tuto službu poskytujeme zdarma a zcela nezávazně.
 • Předložíte nám konkurenční nabídku, tak nejen že od nás získáte lepší cenu, ale i dárek navíc!

 • Nespornou výhodou koupelnového nábytku na míru je to, že bude přesně přizpůsobena Vašim požadavkům. Koupelnový nábytek bude navržena podle Vašich nápadů a návrhů. Pokud si nejste úplně jisti s Vaším novým nábytkem, naši pracovníci vám ochotně pomohou a doladí veškeré detaily. Každá polička a skříňka bude navržena dle Vašich požadavků.
  Využijte možnost navštívit naši vzorkovou prodejnu v Praze. Proškolený personal kuchyňského studia Vám ochotně poradí s Vaší kuchyní na míru, předvede Vám vzorové kuchyně, vestavěné skříně atd. a dle Vašich požadavků sestaví 3D návrh koupelnového nábytku.

  Name

  Email Address

  Message

  Chcete-li zabránit spamu zadejte prosím odpověď na tuto otázku:

  4 + 7 = ?