Zajišťujeme kompletní služby pneuservisu pro auta do 3,5t. Prodej nových i jetých pneumatik všech značek, disků, poklic, doplňků. Přezutí runflat. Úschova pneu. Opravy prasklin autoskel a výměny autoskel. Servisní opravy. Dezinfekce interieru vozu a klimatizace ozónem. Zajistíme STK.

pneuservis-Praha-10
Již řadu let provádíme opravy čelního skla zcelením bez nutnosti výměny skla od renomovaného německého výrobce,proto máme bohaté zkušenosti s touto metodou. Spokojenost našich zákazníků i z řad známých osobností mluví za vše. Nabízíme Vám zkušenost a seriozní jednání.
Řidiči pozor na pokutu až 10 000 kč a ztrátu 5 bodů! Prasklina ve stírané ploše může způsobit, že vozidlo je technicky nezpůsobilé pro provoz!!

 

Dezinfekce interieru vozu ozónem,včetně klimatizace!
Ozón ničí bakterie,viry,spory,plísně a jiné organismy!!!
Provádíme přístrojem pro mikrobiologickou dezinfekcí interieru vozu pomocí O3. V kabině vozu vytváří po volitelných cyklech ozón,který vyčistí a odstraní zápach organického nebo neorganického původu.
Ozón likviduje i ty patogeny,které jsou vůči působení chlorových přípravků odolné.Kromě toho proniká plynný ozón do všech koutů a skulin i do pórů materiálu.Nezanechává toxické rezidua a jeho molekuly tvořené třemi atomy kyslíku se samovolně rozkládají na molekuly kyslíku. Vyjímečné vlastnosti ozónu lze také využít k odstranění zápachu například po kuřácích,psech,povodních atd.

 

  • Dezinfekce interieru vozu ozónem, včetně klimatizace! - Nyní cena pouze 299,- Kč!! Za 30-40 minut odjíždíte a máte zhruba na půl roku klid.
  • Jakákoliv oprava praskliny čelního skla pouze za 990,- Kč. Tak neváhejte a nechte si opravit prasklinu čelního skla bez nutnosti výměny skla nejkvalitnější technologií na trhu s doživotní zárukou!
  •