sedačky
sedačky do obýváku

 

Křesla, sedačky a dekoratérské studio Artes Design s.r.o.
Sokolovská 902/240, 190 00 Praha 9 - Vysočany
volejte:       776 338 928, 777 338 927

 

Dekoratérské studio se zabývá navrhováním a kompletním vybavením interiérů, prodejem textilních materiálů, tapet, stínící techniky, závěsných systémů atd.
Prodej a zajištění výroby nábytku a sedacích souprav na míru.
Zařizujeme a vybavujeme privátní prostory, byty, rodinné domy, ale i veřejné interiéry, hotely a restaurace. Individuálním přístupem jsme schopni vyhovět širokému spektru zákazníků.
V naší prodejně je možné si vybrat látky, závěsy, záclony, tapety a nábytek vhodný pro klasický, moderní i nadčasový interiér. Poradíme s výběrem, navrhneme a vytvoříme útulné bydlení. Dalším sortimentem jsou látkové rolety, římské rolety, panelové posuvné stěny , vertikální i horizontální žaluzie. Ruční i motorické ovládání.
Závěsné systémy - Kvalitní řešení interiéru si zaslouží kvalitní závěsný systém. Je důležité, aby každý našel tu správnou variantu. Tyče, garnyže a kolejničky pro běžné použití, kvalitní i elegantní do luxusních interiérů. v nabídce jsou kovové garnýže průměr 10 až 28mm, hliníkové garnýže, kolejnicové sety.

 

Sedačky do obýváku

Prodáváme, vyrábíme moderní sedačky ( kožené, čalouněné, rohové, rozkládací .. ) na míru, různé druhy nábytku k sezení: ušáky, křesla, židle, taburety a chaise longues, pohovky/trojsedy, dvojsedy, rohové sestavy i lavice.
Do některých stylů lze zabudovat rozkládací mechanismus pro příležitostné nebo trvalé spaní.
Křesla a sedačky poskytují nám odpočinek a relaxaci, chvíli romantického snění, soustředění nad napínavou knihou, oporu zad při sledování televize nebo jen náhradní měkkou náruč pro unavené tělo.

 

Jméno

Email Address

Požadavek + telefon

Chcete-li zabránit spamu zadejte prosím odpověď na tuto otázku:

8 + 1 = ?

 

 

autoservis Praha 9

 

Sedačku je nutné vybírat především podle účelu a potřeb, které musí splňovat a jak dlouho by měla sloužit. Většinou však výběr začíná podle vhodných rozměrů, tvaru (pohovka, sedací souprava do U, sedací souprava do L), pak následuje obvykle cenová relace, účelnost sedačky.

sedačky do obyváku   sedačky do obýváku   sedačky do obýváku   sedačky do obýváku   sedačky do obýváku   sedačky do obýváku   sedačky do obýváku   sedačky do obýváku   sedačky do obýváku   sedačky do obýváku